DrakX - en to ms translation catalogue (213 entries)

en: 		Erase=%s
ms: 		Padam=%s

en: %s: %s requires hostname, MAC address, IP, nbi-image, 0/1 for THIN_CLIENT, 0/1 for Local Config...
ms: %s: %s memerlukan namahos, alamat MAC, IP, imej-nbi, 0/1 untuk THIN_CLIENT, 0/1 untuk Local Config...

en: /File/-
ms: /Fail/-

en: /File/Save _As
ms: /Fail/Simpan Seb_agai...

en: /File/_New
ms: /Fail/Ba_ru

en: /File/_Open
ms: /Fail/_Buka

en: /File/_Quit
ms: /Fail/_Keluar

en: /File/_Save
ms: Fail/_Simpan

en: /Help/_About...
ms: /Bantuan/Perihal...

en: /Options/Test
ms: /_Pilihan/Uji

en: /Set as _Default
ms: /Tetapkan sebagai _default

en: /_About...
ms: /_Perihal...

en: /_Actions
ms: /_Aksi

en: /_Add Printer
ms: /_Tambah Pencetak

en: /_Delete
ms: /Pa_dam

en: /_File
ms: /_Fail

en: /_Help
ms: /_Bantuan

en: /_Options
ms: /_Pilihan

en: /_Quit
ms: /_Keluar

en: /_Refresh
ms: /_Segarkan

en: /_Report Bug
ms: /_Lapor Pepijat

en: <b>Servers</b>
ms: <b>Pelayan</b>

en: About
ms: Perihal

en: Accept
ms: Terima

en: Action
ms: Aksi

en: Add
ms: Tambah

en: Add Printer
ms: Tambah Pencetak

en: Advanced
ms: Lanjutan

en: Advanced preferences
ms: Keutamaan lanjutan

en: All
ms: Semua

en: American Samoa
ms: Samoa Amerika

en: Append
ms: Tambah

en: Apply
ms: Terap

en: Authentication
ms: Pengesahan

en: Authors:
ms: Penulis:

en: Average
ms: Purata

en: Basic
ms: Asas

en: British Indian Ocean Territory
ms: Kawasan Ocean India British

en: Browse
ms: Lungsur

en: Canada
ms: Kanada

en: Cancel
ms: Batal

en: Cayman Islands
ms: Kepulauan Cayman

en: Central African Republic
ms: Republik Afrika Tengah

en: Channel
ms: Saluran

en: Christmas Island
ms: Kepulauan Krismas

en: Close
ms: Tutup

en: Cocos (Keeling) Islands
ms: Kepulauan Cocos (Keeling)

en: Configuration changed - restart clusternfs/dhcpd?
ms: Konfigurasi berubah - mulakan semula clusternfs/dhcpd?

en: Congratulations
ms: Tahniah

en: Continue without USB key
ms: Teruskan tanpa kekunci USB

en: Cook Islands
ms: Kepulauan Cook

en: Cote d'Ivoire
ms: Pantai Gading

en: Czech Republic
ms: Republik Czech

en: Delete
ms: Padam

en: Description
ms: Huraian

en: Detect USB key again
ms: Kesan kekunci USB sekali lagi

en: Development
ms: Pembangunan

en: Differential backups only save files that have changed or are new since the original 'base' backup.
ms: Backup berkala hanya menyimpan fail yang telah berubah atau baru semenjak backup 'induk' asal

en: Direction
ms: Arah

en: Disabled
ms: Matikan

en: Documentation
ms: Dokumentasi

en: Dominican Republic
ms: Republik Dominica

en: Done
ms: Selesai

en: Down
ms: Turun

en: East Timor
ms: Timor Larose

en: Edit selected host
ms: Edit hos dipilih

en: Egypt
ms: Mesir

en: Enabled
ms: Hidupkan

en: Enter your user information, password will be used for screensaver
ms: Masukkan maklumat pengguna anda, kata laluan akan digunakan untuk screensaver

en: Equatorial Guinea
ms: Equitorial Guinea

en: Error
ms: Ralat

en: Error writing to file %s
ms: Ralat menulis kepada fail %s

en: Error!
ms: Ralat!

en: Exit
ms: Keluar

en: Falkland Islands (Malvinas)
ms: Kepulauan Falkland

en: Faroe Islands
ms: Kepulauan Faroe

en: Finish
ms: Tamat

en: France
ms: Perancis

en: Gateway device
ms: Peranti gateway

en: General
ms: Umum

en: Germany
ms: Jerman

en: Greece
ms: Greek

en: Group
ms: Kumpulan

en: Hardware
ms: Perkakasan

en: Help
ms: Bantuan

en: High
ms: Tinggi

en: Hour
ms: Jam

en: Icon
ms: Ikon

en: Ignore
ms: Abai

en: Image
ms: Imej

en: Info
ms: Maklumat

en: Install
ms: Pasang

en: Interface
ms: Antaramuka

en: Interface:
ms: Antaramuka:

en: Italy
ms: Itali

en: Japan
ms: Jepun

en: Key isn't writable
ms: Kekunci tidak boleh ditulis

en: Keyboard
ms: Papan Kekunci

en: Language
ms: Bahasa

en: Level
ms: Aras

en: License
ms: Lesen

en: Location
ms: Lokasi

en: Mail
ms: Mel

en: Marshall Islands
ms: Kepulauan Marshall

en: Mode
ms: Mod

en: Modify
ms: Ubah

en: Module
ms: Modul

en: Mouse
ms: Tetikus

en: Name
ms: Nama

en: Name:
ms: Nama:

en: Need a key to save your data
ms: Memerlukan kekunci untuk menyimpan data anda

en: Netherlands
ms: Belanda

en: Network
ms: Rangkaian

en: New
ms: Baru

en: Next
ms: Berikut

en: Next ->
ms: Berikut ->

en: No
ms: Tidak

en: None
ms: Tiada

en: Norfolk Island
ms: Kepulauan Norfolk

en: Northern Mariana Islands
ms: Kepulauan Mariana Utara

en: Notice
ms: Notis

en: On CD-R
ms: pada CDROM

en: Other
ms: Lain-lain

en: Parameters
ms: Parameter

en: Partitioning
ms: Pempartisyenan

en: Path
ms: Laluan

en: Philippines
ms: Filipina

en: Please insert floppy disk:
ms: Sila masukkan cakera liut:

en: Please wait, detecting and configuring devices...
ms: Sila tunggu, mengesan dan menetapkan peranti...

en: Please wait, setting up system configuration files on USB key...
ms: Sila tunggu, menetapkan fail konfigurasi sistem pada kekunci USB

en: Post Install
ms: Pasca Pasang

en: Preview
ms: Pralihat

en: Print
ms: Cetak

en: Protocol
ms: Protokol

en: Quit
ms: Keluar

en: Reboot
ms: Boot semula

en: Refresh
ms: Segarkan

en: Refresh the list
ms: Segarkan senarai

en: Remote
ms: Jauh

en: Remove
ms: Buang

en: Resolution
ms: Resolusi

en: Retry
ms: Cuba semula

en: Saint Helena
ms: Santa Helena

en: Saudi Arabia
ms: Arab Saudi

en: Save
ms: Simpan

en: Save as..
ms: Simpan sebagai..

en: Scanning partitions to find mount points
ms: Mengimbas partisyen untuk mencari titik lekapan

en: Search:
ms: Cari:

en: Security
ms: Keselamatan

en: Server
ms: Pelayan

en: Server Name
ms: Nama Pelayan

en: Services
ms: Perkhidmatan

en: Setting up USB key
ms: Menetapkan kekunci USB

en: Simply reboot
ms: Hanya boot semula

en: Singapore
ms: Singapura

en: Size
ms: Saiz

en: Size:
ms: Saiz:

en: Skip
ms: Langkau

en: Solomon Islands
ms: Kepulauan Solomon

en: South Africa
ms: Afrika Selatan

en: Spain
ms: Sepanyol

en: Start
ms: Mula

en: Stop
ms: Henti

en: Summary:
ms: Ringkasan:

en: Suriname
ms: Surinam

en: Test
ms: Uji

en: The backup partition table has not the same size
    Still continue?
ms: Jadual partisyen backup tidak mempunyai saiz yang sama
    Masih teruskan?

en: Trinidad and Tobago
ms: Trinidad dan Tobago

en: Turkey
ms: Turki

en: Turks and Caicos Islands
ms: Kepulauan Caicos dan Turks

en: Type
ms: Jenis

en: United Arab Emirates
ms: Emiriah Arab Bersatu

en: United States Minor Outlying Islands
ms: Amerika Syarikat, kepulauan Luar Minor

en: Up
ms: Naik

en: User
ms: Pengguna

en: Username
ms: Namapengguna

en: Users
ms: Pengguna

en: Virgin Islands (British)
ms: Kepulauan Virgin (Inggeris)

en: Virgin Islands (U.S.)
ms: Virgin Islands (Amerika)

en: Warning
ms: Amaran

en: Welcome to <b>Mandrakelinux</b>!
ms: Selamat Datang ke <b>Mandrakelinux</b>!

en: Western Sahara
ms: Sahara Barat

en: Where do you want to install the bootloader?
ms: Dimana anda ingin pemuatbut ini dipasang?

en: Workgroup
ms: Kumpulankerja

en: Yemen
ms: Yaman

en: Yes
ms: Ya

en: _: keyboard
    Albanian
ms: Albania

en: _: keyboard
    Arabic
ms: Arab

en: _: keyboard
    Croatian
ms: Croatia

en: _: keyboard
    Dutch
ms: Belanda

en: _: keyboard
    Dvorak
ms: Dvorak

en: _: keyboard
    Estonian
ms: Estonia

en: _: keyboard
    German
ms: Jerman

en: _: keyboard
    Greek
ms: Greek

en: _: keyboard
    Icelandic
ms: Icelandic

en: _: keyboard
    Italian
ms: Itali

en: _: keyboard
    Macedonian
ms: Macedonia

en: _: keyboard
    Malayalam
ms: Malayalam

en: _: keyboard
    Myanmar (Burmese)
ms: Myanmar (Burma)

en: _: keyboard
    Portuguese
ms: Portugis

en: _: keyboard
    Spanish
ms: Sepanyol

en: _: keyboard
    Swiss (French layout)
ms: Swiss (susunatur Perancis)

en: _: keyboard
    Telugu
ms: Telugu

en: group
ms: kumpulan

en: if set to yes, check additions/removals of suid root files.
ms: jika tetap kepada ya, periksa penambahan/pembuangan fail suid root.

en: network printer port
ms: port pencetak rangkaian

en: none
ms: tiada

en: search
ms: cari

en: secondary
ms: sekunder

en: sent:
ms: dihantar:

en: unknown
ms: tidak diketahui

en: use
ms: guna

en: user
ms: pengguna
